Dietetyka

Zdrowie to wynik harmonijnej pracy całego organizmu. Wpływ na to mają takie czynniki, jak: pełnowartościowa dieta, regenerujący sen, aktywność fizyczna, czy umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Dla wielu osób osiągnięcie prawidłowej wagi to cel sam w sobie. W Klinice Artimedica dążymy do tego, by efekt ten był wynikiem troski o wszystkie czynniki mające wpływ na zdrowie człowieka.

Regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym oraz odpowiednia higiena jamy ustnej to tylko część zadań do wykonania w trosce o piękny i zdrowy uśmiech. Równie ważna jest zbilansowana dieta, jakość spożywanych produktów i suplementacja.

Większość z nas ma świadomość, które produkty spożywcze negatywnie wpływają na zęby. Zdecydowanie mniej mówi się o tym, w jaki sposób dbać o organizm, co jeść by przez długie lata cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

W Klinice Artimedica wierzymy w holistyczne podejście do zdrowia pacjenta.

Stan naszego zdrowia w ogromnym stopniu zależy od nas samych, od naszego trybu życia, ilości i jakości snu, nawodnienia i odżywienia naszego organizmu oraz od aktywności fizycznej.

Skip to content