W Pedodoncji, czyli Stomatologii Dziecięcej, specjalizuje się odrębny wydział naszej kliniki: ARTIDENT Stomatologia Dziecięca.

Dla dzieci wizyta u stomatologa to kolejny etap poznawania świata – odkrywania czegoś nowego – jeszcze nieznanego.

Szczegółowe informacje na temat stomatologicznego i ortodontycznego leczenia dzieci znajdziecie Państwo na stronie Kliniki ARTIDENT Stomatologia Dziecięca:

www.stomatologiadziecieca.wroclaw.pl

Zapraszamy do odwiedzin Wiórka i jego przyjaciół – bohaterów znanych już Państwa dzieciom z Programu Profilaktycznego, organizowanego przez Klinikę ARTIDENT we wrocławskich szkołach podstawowych i przedszkolach.

W naszej Klinice ARTIDENT dokładamy wszelkich starań, by stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę dla naszych pociech.

Kluczem do wzajemnej współpracy jest zdobycie zaufania maluchów, okazanie im cierpliwości i wyrozumiałości.

W Klinice ARTIDENT leczenie zamieniamy w zabawę. W kilku krokach, rozpoczynając od wizyty adaptacyjnej, poprzez umiejętne połączenie zabawy i nauki sprawiamy, że dzieci same proszą o wyleczenie ząbków i z uśmiechem wracają na kolejne wizyty.

Pomaga nam w tym niekonwencjonalny wystrój gabinetu, różniący się od stereotypowego gabinetu lekarskiego. W kąciku dziecięcym czeka na nasze pociechy wiele zabawekPrześliczne rybki w tajemniczym akwarium ściennym umilą czas zarówno naszym Milusiskim, jak i ich rodzicom.

Po wizycie każdy dzielny pacjent otrzyma od nas zasłużoną nagrodę – niespodziankę.

Prosimy pamiętać, jako rodzice odgrywacie Państwo bardzo ważną rolę w podejściu dziecka do wizyt u stomatologa.

www.stomatologiadziecieca.wroclaw.pl

Skip to content